+380 (67) 718-09-22
+380 (93) 530-83-79

Акумуляторний шуруповерт 18V MAKITA DDF459Z (без зарядного та акумулятора)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Надійний професійний дриль-шуруповерт, який використовується для свердління та встановлення гвинтів у деревину, метал та пластмасу. Сведління сталі до 13 мм, свердління деревини до 76 мм. Безщітковий двигун. Модель DDF459Z поставляється в картонній упаковці без зарядного і акумулятора.
| Основні | |
|---|---|
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Стан | Новий |
| Тип | Шуруповерт |
| Матеріал корпусу редуктора | Метал |
| Країна виробник | Японія |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Мінімальний діаметр патрона | 1 мм |
| Максимальний крутний момент | 45 H*m |
| Максимальний діаметр патрона | 13 мм |
| Режим інструменту | безударний |
| Живлення | Акумулятор |
| Виробник | Makita |
| Кількість ступенів затяжки | 21 |
| Живлення | |
| Час зарядки акумулятора | 1 годин |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Тип зарядного пристрою | Імпульсні |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Комплектація | |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
- Ціна: 4 963 ₴
- Немає в наявності
- Код: ddf459rmj
4 963 ₴
+380 (67) 718-09-22
- +380 (93) 530-83-79
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Графік роботи
- Понеділок09:0018:00
- Вівторок09:0018:00
- Середа09:0018:00
- Четвер09:0018:00
- Пʼятниця09:0018:00
- Субота09:0018:00
- Неділя12:0016:00


