+380 (67) 718-09-22
+380 (93) 530-83-79

Акумуляторний шуруповерт Makita DF333DWAE
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акумуляторний шурупокрут Makita DF 333 DWAE:
має переваги:
- Дуже компактний і легкий
- Вбудована світлодіодна підсвітка полегшує роботу в темряві
- Металевий редуктор
- Зручно розташований перемикач реверсу
- Швидкозатискний патрон і автоматичне блокування шпинделя забезпечує легку зміну біти однією рукою
- Зручна ергономічна ручка забезпечує високу ефективність роботи з інструментом
- Регулятор числа обертів
- Підшипник шпинделя для надійності та точності
| Основні | |
|---|---|
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Виробник | Makita |
| Живлення | Акумулятор |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Країна виробник | Японія |
| Режим інструменту | безударний |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Мінімальний діаметр патрона | 1 мм |
| Тип | Шуруповерт |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Напруга акумулятору | 10.8 В |
| Час зарядки акумулятора | 1 годин |
| Тип зарядного пристрою | Імпульсні |
- Ціна: 3 530 ₴
- Немає в наявності
- Код: df333dwae
3 530 ₴
+380 (67) 718-09-22
- +380 (93) 530-83-79
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Графік роботи
- Понеділок09:0018:00
- Вівторок09:0018:00
- Середа09:0018:00
- Четвер09:0018:00
- Пʼятниця09:0018:00
- Субота09:0018:00
- Неділя12:0016:00


